Biskvitová múčka

Mleté sušienky ako surovina je už dávnejšie známa na trhu, ale od zredukovania výroby mletých sušienok sa výrazne obmedzil predaj tohto produktu vo väčšom množstve na Slovensku. Snažili sme sa nejakým spôsobom nahradiť tento skvelý materiál (sladidlami, dochucovadlami), ale žiadny produkt nedosiahol prelomový úspech. Preto sme sa rozhodli, že tento produkt budeme dovážať zo zahraničia a tým ho zdostupníme aj pre výrobne kŕmnych zmesí. Naše mleté sušieky sú vhodné najmä pre kŕmenie ošípaných, a to aj pre dojčiace prasnice a odstavčatá. Je perfektným doplnkom do zmesí pre ošípané Baby, Prestarter a Starter, na zvýšenie chuti. Znižuje riziko subklinických ketóz u prasníc. Skúsenosti ukazujú, že použitie produktu zvýši príjem stravy a tým zlepší naturálne ukazovatele.

Biskvitová múčka sa veľmi dobre osvedčila aj pri chove hovädzieho dobytka. Stimuluje príjem krmiva, podporuje funciu imunitného systému a zvyšuje produkciu mlieka. Ďalej napomáha udržovať optimálnu telesnú kondíciu pri chove  teliat, oviec, koní a kôz. Je vhodná aj na dokrmovanie raticovej zveri.

Výrobcovia keksíkov veľmi ťažko uzatvárajú zmluvy s novými partnermi a to predovšetkým kvôli možnému zneužívaniu. Nakonies sa nám podarilo podpísať tieto zmluvy a od začiatku roka dodávame tovar bez prestávky.

Chceli by sme zdôrazniť, že sa nejedná o produkt po expirácii. Je to vedľajší produkt, ktorý sa vytvára na baliacej linke. V skutočnosti sa jedná o tovar spadnutý z linky, alebo má chybný tvar. Produkt sa k nám dostane približne ako 10 dňový.

Príjem suroviny, príprava a spracovanie

Surovina sa do výrobne dováža viackrát mesačne. Surový tovar sa čistí od prípadných nečistôt z výrobnej linky, potom sa melie v špeciálnom vysokoobrátkovom mlynčeku, ktorý zaručuje správnu zrnitosť a kvalitu biskvitovej múčky.

Fyzikálne vlastnosti

Farba môže byť svetlohnedá až tmavohnedá, zmeny odtieňa nie sú vadou výrobku. Výrobok obsahuje čokoládu, sušieky, cukríky, slnečnicu, proso, arašidy a mandle. Má charakteristickú vôňu vanilky a masla.

Výživové hodnoty

presné zloženie, obsah živín a ich pomer je vyhodnotený v priloženom protokole vypracovanom Národným poľnohospodárskym a potravínárskym centrom:

  rozbor.jpg (482 kB ) 

 

Cenová ponuka

nájdede v cenníku:                                     

 CENNÍK

 

 

Kontakt

Biskvit Horváth spol. s r. o.

Zoltán Horváth
konateľ

0944 442 939
0911 709 448

Nájdete nás:

Kvarda Zoltán - Kvamax
930 39  Čenkovce 400

 

Kontaktujte nás

Diskusná téma: Biskvitová múčka

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok